ГОЛОВНИЙ ОФІС

ТОВ «НК «Альянс-Україна»: 01030 м. Київ, вул. Івана Франко, 6. тел.: +38 044 490-73-80; факс +38 044 490-73-81, e-mail: nk_alliance@nk-au.com
Начальник відділу реалізації Леоненко Володимир Олександрович (067) 555-38-06, (044) 490-73-75  e-mail: Volodymyr.Leonenko@nk-au.com
Менеджер з дрібного опту Чміленко Юлія Миколаївна (067) 443-81-32, (044) 490-73-75  e-mail: julia.chmilenko@nk-au.com
Менеджер з дрібного опту Джулай Володимир Віталійович (067) 332-25-84, (044) 490-73-75  e-mail: Vladimir.Dgulay@nk-au.com
Менеджер з великого опту(з/д цистерни) Лісовський Юрій Григорович (067) 657-64-01 e-mail: Iurii.Lisovskyi@nk-au.com
Менеджер з великого опту(з/д цистерни) Ковтонюк Костянтин Анатолійович (068) 703-73-62 e-mail: konstantin.kovtoniuk@nk-au.com
Керуючий з якості Федорів Галина Василівна (067) 555-37-21, (044) 496-77-07 e-mail: Galyna.Fedoriv@nk-au.com

НАФТОБАЗИ

Запорізька область

Молочанськ
тел.: (0617) 17-18-02, Запоріжська обл., м. Молочанск, вул. Вокзальна, 123А
Саламов Мовла Абумуслімович
тел.: (067) 555-39-85
Поплавська Ірина Георгіївна
тел.: (067) 555-39-84 e-mail: iryna.poplavska@nk-au.com,

Київська область

Біла Церква
Київська область, м. Біла Церква, вул. Фастівська, 64
Поліщук Алла Іванівна
тел.: (067) 555-38-20 e-mail: alla.polishchuk@nk-au.com,
Березань
тел.: (04576) 6-53-70 , Київська область, м. Березань, вул. Куйбишева, 37
Акименко Светлана Дмитріївна
тел.: (067) 555-39-79 e-mail: svetlana.akymenko@nk-au.com,
Вишневе
тел.: (044) 490-73-75, Київська область, с. Петрівське, вул. Київська, 35
Склярова Ольга Георгіївна
тел.: (067) 555-39-61, (044) 490-73-77 e-mail: Olha.Skliarova@nk-au.com,
Сквира
тел.: (04568) 5-23-93 , Київська область, м. Сквира, вул. Залізнична, 10
Гнатюк Василь Іванович, тел.: (067) 332-27-33
Чала Валентина Володимирівна, тел.: (0456) 85-23-93 e-mail: valentyna.chala@nk-au.com,

Кіровоградська область

Фетько Ольга Іванівна
тел.: (067) 332-30-01,  e-mail: Olga.Fetko@nk-au.com,
Вільшанка
тел.: (05250) 9-73-99 , Кіровоградська обл. Вільшанський район. с. Залізничне. вул Райдужна, 4
Трепівка
тел.: (05223) 2-00-66 , Кіровоградська обл., Знаменський р-н, с. Трепівка, вул. Шкільна 1-А

Львівська область

Пустомити
Львівська обл. м. Пустомити, вул. Привокзальна, 8
Собко Ігор Михайлович
тел.: (067) 550-10-79 e-mail: Igor.Sobko@nk-au.com,

Миколаївська область

Баловне
тел.: (0512) 58-00-28, (095) 273-94-90
Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Константинівка, вул. Миколаївська 2А
Бурлаченко Ганна Миколаївна
тел.: (067) 332-99-35 e-mail: anna.burlachenko@nk-au.com,

Харківська область

Харків
м. Харків, вул. Єнакієвська, 3
Краснощок Дмитро Володимирович
тел.: (067) 555-39-88 e-mail: Dmytro.Krasnoshchok@nk-au.com,

Хмельницька область

Копистин
тел.: (0382) 70-20-75, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Копистин
Бачук В’ячеслав Васильович
тел.: (067) 555-39-67, (0382) 65-53-06 e-mail: Vyacheslav.Bachuk@nk-au.com,

Черкаська область

Черкаси
тел.: (0472) 38-52-68, Черкаська обл., м. Черкаси, проїзд Енергобудівельників, 6
Єфімов Сергій Володимирович
тел.: (067) 332-42-30, (0472) 38-52-68 e-mail: sergey.efimov@nk-au.com,